1. Статус та відповідальність сторін


1.1. Користуючись інтернет-ресурсом rust.in.ua, Ви приймаєте на себе всі ризики, пов’вязані з вашими партнерами, органами влади та третіми особами.

1.2. Адміністрація rust.in.ua не несе відповідальність за використання сайту для цілей та задач, що порушують законодавство Вашої країни.

1.3. rust.in.ua — це спільнота геймерів України з автоматизованим інтерфейсом з прийому добровільних пожертв (Donate) в обмін на віртуальні ігрові доповнення.

1.4. Адміністрація не спонукає та не примушує користувачів сервісу до придбання будь-яких товарів.

1.4.1. Будь-яка покупка через сайт є добровільною пожертвою на розвиток проєкту.

1.5. Власники rust.in.ua мають право будь-коли вносити зміни в дане Погодження. Поправки вступають в силу з момента їх публікації.

1.6. Ми лишаємо за собою право відмовити в доступі до сайту, у разі порушення даного Погодження або Правил Спільноти.

1.7. Ми лишаємо за собою право відмови без пояснення причини.

1.8. Адміністрація сайту залишає за собою право на будь-які зміни на сайті rust.in.ua.

1.9. Купуючи товар на сайті rust.in.ua, Ви погоджуєтесь з тим, що дана операція є добровільною, та не підлягає поверненню.

1.9.1. Ви також погоджуєтесь на отримання віртуального товару на ігровому сервері, як вдячність за ваш добровільний внесок.


2. Гарантії


2.1. Будь-які збитки, которі Ви можете отримати у разі навмисного чи необережного використання сайту, передачі паролів доступу чи акаунту, адміністрація не несе відповідальності та не відшкодовує.

2.3. Сайт rust.in.ua не проводить повернення добровільно пожертвуваних коштів.

2.4. У разі виявлення шахрайства з боку користувачів сайту, порушнику може бути обмежено доступ до сайту.


3. Список товарів, котрі представлені на сайті:


• На сайті представлені лише віртуальні товари, котрі стосуються виключно ігрового процесу та є вдячністю за добровільні вкладення у розвиток проєкту з боку користувачів.